Türkiye'nin en büyük inşaat şirketi Enka İnşaat genel iş başvurusu

Enka İnşaat, Türkiye'nin en büyük inşaat şirketi sloganıyla ön plana çıkmaktadır. İnşşat sektöründe sağlam, köklü bir şirkette çalışmak isteyenler Enka İnşaat iş ilanlarını incelemelidirler.

Türkiye'nin en büyük inşaat şirketi Enka İnşaat genel iş başvurusu

Enka İnşaat, 1957 yılında Şarık Tara ve Sadi Gülçelik tarafından kurulmuştur. Merkezi İstanbul'dadır fakat sadece ülkemizde değil yurtdışında da ofisleri bulunmaktadır. Enka İnşaat, TÜrkiye'nin en büyük inşaat şirketi olma sloganını geçmişten günümüze süre gelen iş projelerini başarıyla tamamlamasına ve hem ülke içinde hem de yurtdışında kazandığı ihalelere bağlamaktadır. Enka İnşaat kadat proje gerçekleştiren başka şirket bulunmamaktadır. Şirketten yapılan açıklamaya göre Türkiye'de 7 milyar dolar sözleşme bedeli tutarında 124 proje ve yurtdışında da 42 milyar dolar tutarında 397 projeyi başarı ile tamamlamıştır. Buradan da anlaşılacağı gibi şirket daha çok yurtdışından proje almaktadır.

ENKA insan kaynakları

Enka İnşaat personel alımı politikası hakkında da bilgilendirme yapmıştır. Şirket pesonel alımlarını ihtiyaç halinde yapmaktadır. Bunun için kişilerde dil, din, ırk gibi ayrım yapmaksızın sadece kişilerin o işi gerçekleştirme potansiyeline veya deneyimine bakmaktadır. Enka ile çalışacaklar şirketi daha ileriye götürme potansiyeline sahip olmalıdır. Şirket personel ihtiyacını önce kendi bünyesi içerisinden tamamlamaya çalışmaktadır. Bu olmaması durumunda genel iş başvurusu üzerinden gelen başvurular taranarak açık olan pozisyona alımlar yapılmaktadır.

ENKA İnşaat Hangi Ülkelerde Projeler Yürütmektedir?

Şirketin çalıştığı ülkelerden bahsetmeden önce faaliyet alanlarından bahsedelim. Şirket, inşaat ve mühendislik alanının yanında elektrik üretimi, gayrimenkul, ticaret alanlarında faaliyetlerini yürütmektedir.

Enka İnşaatın yürütmekte olduğu projelerden bahsedersek hangi ülkelerde de çalışma yürüttüğü konusuna da değinmiş oluruz. 

  • FGP 3GP Mekanik Elektrik ve Tesisat Montaj İşleri - Kırgızistan
  • Umm Qasr Basra Çok Amaçlı Terminal - Irak
  • TAIF iş merkezi - Rusya
  • Nizhnekamsk 495 MW Kimbine çevrim elektrik santrali - Tatatistan Cumhuriyeti
  • Namakhvani Hes Cascade Projesi - Gürcistan
  • Zi Kar 750 MW Kambine Çevrim Santrali - Irak
  • Tengiz Petrol Sahasının Geliştirilmesi - Kazakistan

Yukarıda devam eden projelerden de gördüğünüz üzere şirket daha çok komşu ülkelerimiz olan Irak, GÜrcisan, Kırgızistan, Rusya, Kazakistan ülkerinde çalışmalar yürütmektedir.

Enka İnşaat İş Başvurusu

Enka inşaat iş başvurusu için öğrenci ve staj programı, deneyimli profesyonel personel ve vasıfsız eleman alımı için özgeçmişinizi gönderebileceğiniz mail adresleri yayınlamıştır. İş başvurusu yapmak isteyenler özgeçmişlerini hazırlamalı ve şirkete göndermelidir. Özgeçmişinize referanslarınızı ve iletişim bilgilerinizi mutlaka yazmalısınız. Sizlere bu sayede ulaşılacaktır. Başvuru yapacaklar "recruitment@enka.com" ve "hk@enka.com" mail adreslerine iş başvurusu için özgeçmişlerini gönderebilirler.

 
Enka İnşaat yurtdışı iş başvuru formu Enka iş ilanları Yurtdışı inşaat işçisi alımı Enka insan kaynakları Enka inşaat yurtiçi iş başvurusu Enka inşaat yurtdışı iş ilanları
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Telefon numarası olan yorumlar numaralar silindikten sonra onaylanır.
Kalan karakter sayısı : 500
Dikkat! Yapılan Her Yorum Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanır.
Ahmet karakas     2019-08-17 Merhaba mekanik onarım ve atölye bilgisine sahibim 20 yılık deneyim sahibiyim E ehliyet var ekip çalışmasına uyumluyumdur enbeyaz04.ag@gmail.com karakas.034@hotmail.com
Recep     2019-08-14 Alçı boya alçıpan ustası yım
Ayhan albayrak     2019-08-14 Yurtdışı ENKA tekfen. gama SASEL YÜKSEL .MENSEL JV. Türkiye de ORAŞ elektrik PANO BİLTEL MAKİNE OTOMASYON da çalıştım saygılar ayhan.alb.06@gmail.com
Volkan     2019-08-09 1994 ten bu yana Alçı sıva alçıpan ve boya işimi yürütmekteyim yurtdışında çalışmak istiyorum.eğer uygunluk olursa sizlerin yanında olmak isterim.teşekkürler.. tekirdağlıyım..Tekirdağ'da merkezde ikamet ediyorum
beytullah     2019-08-07 çelik yapılandırma rafinerde izmir aliagada çalıştım
ABDURRAHİM     2019-08-04 Durvarcı arçici ustasiyim 24 yaşındayım