Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri internet sayfasının duyurular iş ilanı yayınlamıştır. Personel ihtiyaçlarını karşılamak için verilen ilanda Uzman Yardımcısı alımı yapacağını bildirmiştir. İşte detaylar.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri internet sayfasının duyurular iş ilanı yayınlamıştır. Personel ihtiyaçlarını karşılamak için verilen ilanda Uzman Yardımcısı alımı yapacağını bildirmiştir. Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri 5 Uzman Yardımcısı, 4 İdari Memur olmak üzere toplam 9 kişilik kadro açmıştır. Bu ilana başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki başvuru şartlara uygun olması gerekmektedir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak.
  • 18 yaşını bitirmiş olmak,
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle ya da devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı veya haksız mal edinme suçlarından mahkûm olmamak,
  • 01.01.2016 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak (01.01.1982 ve daha sonra doğanlar),
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel her hangi bir özrü bulunmamak,
  • TİM ve Birliklerde veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak,
  • Uzman Yardımcılığı kadrosu için, İngilizce’den 2015-2016 yıllarına ait Yabancı Dil Sınavlarından (YDS) en az 70 puan veya uluslararası kabul gören dil sınavlarından ÖSYM tarafından yayımlanan Yabancı Dil Eşdeğerlik Tablosuna göre 70 puana karşılık gelen asgari puanı almış olmak, (İkinci yabancı dil tercih sebebi olacaktır.)
  • Uzman yardımcıları ve idari memur için 4-5 Temmuz 2015 veya 22-29 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında Tablo 1'de belirtilen puan türlerinden, en az 70 ve yukarı puan almış olmak.

Yukarıda sıraladığımız şartlara uygun olduğunu düşünen adaylar başvuru yapmak için Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri tarafından yayınlanan ilan metnindeki bilgileri okuyarak iş talep formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. Başvuru ve diğer detaylar için sayfanın altındaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.gaib.org.tr/Home/Haber/172

 
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Memur Alımı Memur Personel Alımı 2017 Personel Alımı Memur Alımı 2017 Kamu Memur Alımı Memurlar Memur Alımları 2017 İŞKUR
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Telefon numarası olan yorumlar numaralar silindikten sonra onaylanır.
Kalan karakter sayısı : 500
Dikkat! Yapılan Her Yorum Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanır.