Çukurova Üniversitesi Lise Mezunu 162 Sözleşmeli Personel Alımı

Adana Çukurova Üniversitesi 4/B'li sözleşmeli personel alıyor. En az lise mezunu olan ve sağlık alanında eğitimli kişiler ilana başvuru yapabilirler.

Çukurova Üniversitesi Lise Mezunu 162 Sözleşmeli Personel Alımı

Çukurova Üniversitesi Lise Mezunu 162 Sözleşmeli Personel Alımı

Adana Çukurova Üniversitesi sözleşmeli personel alınıp çalıştırılması kapsamında giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere toplam 162 personel alınacaktır. Personel alımı hemşire, sağlık teknikeri, laborant, eczacı, sosyal çalışmacı ve sağlık fizikçisi kadrolarına yapılacaktır. Öğrenim durumu şartı olarak alım yapılacak olan kadroya göre değişmekle birlikte en az lise mezunu olmanız yeterlidir. Adaylar hem genel hem de özel şartları başvuru yaparken taşıyor olmalıdırlar aksi takdirde başvuruları üniversite tarafından reddedilecektir. İstihdam edilecek olan kişiler üniversite hastanesinde çalışacaklardır.

Başvuru Özel Şartları ve Boş Kadrolar

  • 11 Hemşire – Sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu,
  • 118 Hemşire – Hemşirelik lisans mezunu,
  • 8 Laborant – Sağlık laboratuvarı bölümü önlisans mezunu,
  • 2 Eczacı – Eczacılık fakültesi mezunu,
  • 21 Sağlık Teknikeri – Sağlık hizmetleri meslek yüksekokullarının anestezi, tıbbi görüntüleme teknikerliği, ağız ve diş sağlığı bölümlerinden önlisans düzeyinde mezun olmak,
  • 1 Sosyal Çalışmacı – Sosyal hizmetler bölümü lisans mezunu olmak,
  • 1 Sağlık Fizikçisi – Fizik mühendisliği bölümü sağlık fiziği alanında yüksek lisans yapmış olmak.

Bu öğrenim durumlarını sağlayan kişiler için bazı pozisyonlarda ek belgeler gerekmektedir. Bu belgelerin bir kısmı şu şekildedir. Erişkinlerde ileri yaşam desteği kursu belgesi, hemodiyaliz hemşireliği sertifikası, neonatal resusitasyon programı sertifikası, TİG (Teşhis ile İlişkili Gruplar) eğitimini başarıyla tamamladığını gösterir sertifika bazı kadroların başvuruları sırasında sizlerden istenebilecektir.

Başvurular 22 Mayıs tarihine kadar üniversitenin internet sitesinden indirip dolduracağınız başvuru formu, kimlik fotokopisi, diploma, 1 adet fotoğraf, üniversitenin web sayfasında bulunan taahhütname, 2016 KPSS sonuç belgesi ve varsa sertifika ve eğitim belgelerinizi üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen teslim etmelisiniz.

 
sözleşmeli hemşire alım ilanları adana lise mezunu hemşire alımı üniversite hastanesi sözleşmeli personel alımı adana sağlık personeli alımı
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Telefon numarası olan yorumlar numaralar silindikten sonra onaylanır.
Kalan karakter sayısı : 500
Dikkat! Yapılan Her Yorum Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanır.