Sağlık Bakanlığı 5487 tl maaş ile kameraman programcı ve büro personeli alımı yapıyor

Sağlık Bakanlığı farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere kameraman, programcı, yardımcı personel ve büro personeli alımı yapıyor.

Sağlık Bakanlığı 5487 tl maaş ile kameraman programcı ve büro personeli alımı yapıyor

Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatında çalıştırılmak üzere aşağıda belirtilen kameraman pozisyonu için mesleki uygulamalı sınav, diğer pozisyonlar için ise sözlü sınav ile sözleşmeli personel alınacaktır. Sözleşmeli personel alımı için adaylardan kamu pesoneli seçme sınavı puanı şartı aranmaktadır. En az 70 puan ve üzeri almış olan adaylar başvuru yapabilecektir.

BAŞVURU TARİHİ

bayşanslı giriş

Başvurular, 11.10.2021 Pazartesi günü başlayıp 15.10.2021 Cuma günü sona erecektir.

SINAV TARİHİ VE YERİ

Sınav Tarihi: Başvuru sonuçları ile sınav tarihi ve saati daha sonra https://yhgm.saglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir. Ayrıca adaylar, sınavlarına ilişkin bilgileri Kariyer Kapısı üzerinden görüntüleyebilecektir. Sınav Yeri: T.C. Sağlık Bakanlığı Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mah. 6001. Cad. No:9 Çankaya/ANKARA Sınava katılacak adaylar belirlendikten sonra sınav tarihi ve saati hakkında Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün https://yhgm.saglik.gov.tr internet adresinde açıklama yapılacaktır. Adayların, sınav saatinden en az yarım saat önce sınava girecekleri yerde hazır bulunmaları ve yanlarında fotoğraflı kimlik belgesi (nüfus cüzdanı veya Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı veya sürücü belgesi veya süresi geçerli pasaport) ve HES kodu bulundurmaları gerekmektedir. Kimlik belgesinde fotoğraf ve kimlik numarası bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

bayşanslı

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI

  • 18 yaşını tamamlamış olmak.
  • Sınavın yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak (01 Ocak 1986 ve daha sonra doğmuş olanlar).
  • Herhangi bir sosyal güvenlik betovis kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak.
  • Herhangi bir kamu kurumunda çalışmakta iken görevden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak.

İSTİHDAM EDİLECEK PERSONELE VERİLECEK ÜCRET NE KADAR?

betovis giriş
  • Kameraman; mesleki tecrübesi 0-1 yıl arasında olanlar için 01.07.2021-31.12.2021 tarihleri arasında 3.781,43 TL,
  • Diğer Teknik Hizmet Personeli – Grafiker; betovis güncel giriş mesleki tecrübesi 5 yıldan az olanlar için 01.07.2021-31.12.2021 tarihleri arasında 5.487,72 TL,
  • Programcı; İngilizce düzeyi D olup mesleki tecrübesi 0-1 yıl arasında olanlar için 01.07.2021- 31.12.2021 tarihleri arasında 4.584,55 TL
  • Büro Personeli; mesleki tecrübesi 5 yıldan az olanlar için 01.07.2021-31.12.2021 tarihleri arasında 4.039,78 TL, brüt ücreti olup bu tutara ek ödeme, aile yardımı ve çocuk yardımı dahil edildikten ve yasal kesintiler yapıldıktan sonra net ücret belirlenmektedir. 
 
Sağlık Bakanlığı iş ilanları Kameraman iş ilanları Programcı iş ilanları Büro personeli iş ilanları
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Telefon numarası olan yorumlar numaralar silindikten sonra onaylanır.
Kalan karakter sayısı : 500
Dikkat! Yapılan Her Yorum Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanır.