Yaşar Holding Personel Alımı İş İlanları

Yaşar Holding personel alımı yapmak için kariyer sayfası üzerinden ilanlar yayınladı.

Yaşar Holding Personel Alımı İş İlanları

Yaşar Holding Personel Alımı

Yaşar Holding insan kaynakları departmanı ihtiyacı olan pozisyonlar için personel alımı yapacağını duyurmuştur. Yaşar Holding iş başvurusu yapıp kariyer yaşantınıza yeni bir sayfa açmak istermisiniz? Yaşar Holding iş ilanlarını internet üzerinde yayın yapan farklı kaynakları araştırarak hazırlamış olduğumuz haberimiz sayesinde tüm detaylara ulaşabileceksiniz. Yaşar Holding personel alımı hakkında kariyer sayfalarında sürekli güncel olarak yayınlanan iş ilanlarının tüm detaylarına haberimiz sayesinde kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Ülkemizin istikrarlı yükselişte olan kuruluşlarından biri olarak gösterilen Yaşar Holding personel alımı yapmak için kariyer sayfaları üzerinden ilanlar yayınlıyor. Sizde Yaşar Holding bünyesinde yayınlanmış iş ilanlarından birine başvuru yaparak bu büyük kurumun bir parçası olmak istermisiniz? Haberimizin devamında Yaşar Holding iş başvurusu nasıl yapılır sizde detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Yaşar Holding İnsan Kaynakları

Yaşar Topluluğu’nda her pozisyon için belirlenmiş yetkinlik ve nitelikler bulunmaktadır. İşe alım sürecinde, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğu baz alınarak değerlendirme yapılmaktadır.

Yaşar Topluluğu’nun “Bilim-Birlik-Başarı” meşalesinin ışığında oluşturduğu insan kaynağı; eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, bilime dayalı tüm gelişimlere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş bireylerden oluşmaktadır.

Değerlendirme aşamasında, Yaşar Topluluğu Temel Yetkinlikleri ve her kademe için tanımlanmış İş Ailesi Yetkinlikleri’ne uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılmaktadır. Ayrıca, yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlar için herkesin eşit değerlendirilmesini sağlamak amacı ile yabancı dil seviye tespit sınavı yapılmaktadır.
Topluluk içinde en alt seviyeden en üst seviyeye, tüm çalışanların göstermesi gereken bilgi, beceri, davranış ve motivasyonlardan oluşan Temel Yetkinliklerimiz;

Yaşar Holding İş Başvurusu

Yaşar Holding personel alımlarını yatırımı olan gurup şirketleri bünyesinde istihdam edecektir. Firma tarafından yayında olan iş ilanlarını ve güncel olarak yayınladığı iş ilanlarını takip ederek size uygun olan pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Alttaki linkten ayrıca insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

http://kariyer.yasar.com.tr/

 
Yaşar Holding Eleman Alımı Yaşar Holding İnsan Kaynakları Yaşar Holding İş Başvurusu Yaşar Holding İş İlanları Yaşar Holding İşçi Alımı Yaşar Holding Personel Alımı 2017 Personel Alımı 2017
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Telefon numarası olan yorumlar numaralar silindikten sonra onaylanır.
Kalan karakter sayısı : 500
Dikkat! Yapılan Her Yorum Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanır.