TEİAŞ Lise Mezunu 111 İşçisi Alımı Yapıyor

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesine toplam 111 daimi işçi alımı yapacağını duyurmuştur. İlanın detayları haberimizin devamında detaylı bir şekilde verilmiştir.

TEİAŞ Lise Mezunu 111 İşçisi Alımı Yapıyor

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesine toplam 111 daimi işçi alımı yapacağını duyurmuştur. Devlet Personel Başkanlığının internet sitesi üzerinden yapılan duyuru metninde Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü işçi statüsünde çalıştırmak üzere 13 elektronik teknisyeni ile 98 elektrik teknisyeni olmak üzere toplam 111 kamu işçisi alımı yapacağını bildirmiştir.

TEİAŞ Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından alım yapılacak kamu işçisi pozisyonuna başvurular İŞKUR il şube müdürlüklerine veya İŞKUR’un internet sitesinden üzerinden 16 Ocak 2017 tarihinde yapılacaktır. İstihdamı yapılacak olan işçiler TEİAŞ’ın taşra teşkilatlarında görevlendirileceklerdir.

Yayınlanan metin aşağıdaki gibidir.

 Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan "Kamu Kurum ve Kuruluşlanna işçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yöııetınelik" hükümlerine göre 98 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik - Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü - Yüksek Gerilim Sistemleri - Endüstriyel Bakım Onarım mezunu) ve 13 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik —Haberleşme Sistemleri — Otomasyon Sistemleri mezunu) olmak üzere toplam I I I Teknisyen alınacaktır. işe alınacak Teknisyenlerin çalıştırılacağı işyeri, ili ve sayısı aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu'nun web sayfasında 16.01.2017 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir. 

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü TEİAŞ 111 daimi işçi alımı ile ilgili yayınlanan ilana ulaşmak için Tıklayınız.

 
Teiaş İşçi Alımı Teiaş Daimi İşçi Alımı 2017 Teiaş Elektronik Teknisyeni Alımı Kamu Daimi İşçi Alımı Kamu Personeli Alımı Memur Alımı İşçi Alımı Teiaş Personel Alımı Teiaş Elektrik Teknisyeni Alımı
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Kalan karakter sayısı : 500
Dikkat! Yapılan Her Yorum Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanır.