TEDAŞ KPSS Şartı Olmadan 30 İşçi Alacak

TEDAŞ Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan bildiride bünyesinde ihtiyaç duyduğu kadrolar için farklı pozisyonlarda farklı niteliklerde toplam 30 işçi alımı yapacaktır.

TEDAŞ KPSS Şartı Olmadan 30 İşçi Alacak

TEDAŞ Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan bildiride bünyesinde ihtiyaç duyduğu kadrolar için farklı pozisyonlarda farklı niteliklerde toplam 30 işçi alımı yapacaktır. Devlet personel başkanlığının internet sitesi üzerinden 17 Ekim’de yayınlanan duyuruda TEDAŞ Genel Müdürlüğü 30 işçi alımı geçkleştireceğini duyurmuştur. İlanda istihdam edilecek olan işçilerin görev alacağı iller şu şekilde verilmiştir. Kahramanmaraş, Adana, Elazığ, Eskişehir, Diyarbakır, Bursa, İstanbul, Konya, Ankara, Trabzon, Van ve Samsun illerinde Harita Mühendisliği, Orman Mühendisli ve Elektrik Mühendisliği kadrolarına toplam 30 adet işçi statüsünde personel alımı yapılacaktır.

İstihdam edilecek olan personeller Türkiye İş Kurumu aracılığı yapılacaktır. İstenen şartları yerine getiren adaylar Türkiye İş Kurumu Müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adaylardan istenen Şartlar Şu Şekildedir;

Elektrik Mühendisi: Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak

Harita Mühendisi: Mühendislik Fakültelerinin Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Bölümü mezunu olmak.

Orman Mühendisi: Mühendislik Fakültelerinin Orman Mühendisliği Bölümü mezunu olmak.

- Alınacak personel 4857 sayılı İş Kanununa tabi daimi işçi statüsünde istihdam edileceğinden, yürürlükte olan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelikte belirtilen genel şartlar dışında yukarıda belirtilen şartlarla birlikte;

- Personel istihdamının Türkiye İş Kurumu aracığı ile yapılması zorunluluğu bulunduğundan,

- Belirtilen pozisyonlara, şartları uyan adayların ilgili İş-Kur Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

 - ilgili İş-Kur Müdürlüğünce gönderilecek adayların sözlü sınavları TEDAŞ Genel Müdürlüğü (Ankara) adresinde yapılacaktır.

Yayınlanan ilan ile ilgili detayları aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx

 
TEDAŞ İşçi Alımı Personel Alımı Personel Alımı 2017 KPSS Şartsız Personel Alımı TEDAŞ Personel Alımı TEDAŞ iş ilanları KPSS siz Personel Alımları TEDAŞ İşçi Alıyor Kamu Personeli Alımı Kamu İş ilanları
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Kalan karakter sayısı : 500
Dikkat! Yapılan Her Yorum Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanır.