Kiptaş Maltepe Birinci Etap Konutları personel alımı iş başvurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bağlı bir kurum olan İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. adının kısa hali olan KİPTAŞ personel alımı yapıyor.

Kiptaş Maltepe Birinci Etap Konutları personel alımı iş başvurusu

Kiptaş Maltepe Birinci Etap Konutları personel alımı iş başvurusu

Kiptaş, 1987 yılında yabancı sermaye ile İmar Weidleplan adıyla kurulmuştur. Bundan sonra ise 1994 seçimleri sonrasında İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak ismi değişmiş ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesine alınmıştır. Şirket faaliyetlerini bu şekilde yürütmektedir. Şirketin kuruluş amacı niteliksiz ve plansız kentleşmenin önüne geçmektir. Özellikle İstanbul’da yaşanan çarpık yapılaşmanın önüne geçmek için 1995 yılında faaliyete geçmiştir.

Kiptaş personel alımı politikası

Kiptaş ihtiyaç duyduğu personel alımı için kendi bünyesinde bulunan insan kaynakları birimi özgeçmiş veri tabanına başvurur. Sizler de Kiptaş iş başvurusu yapmayı düşünüyorsanız buraya özgeçmişinizi göndermelisiniz ki şirket veri tabanında sizin de bilgileriniz bulunsun. Yazımızın sonunda sizlere KİPTAŞ iş başvuru formu adresi hakkında bilgiler vereceğiz. Şirkette aynı zamanda stajyer öğrenciler de çalışmaktadır. Staj başvuruları yaz ve kış dönemi olarak 2 dönem halinde yapılmaktadır. Bu başvurular şahsen yapılması gerekmektedir. Şirket şu anda Maltepe Birinci Etap Konutları Adatepe Sitesi ile ilgili personel alımı yapacaktır. Hangi pozisyonlara personel alımı yapılacağına bakalım.

KİPTAŞ Personel Alımı Açık Kadrolar

Temizlik Görevlisi

 • Temizlik hizmetlerinde deneyimli,
 • Blok temizliği yapabilecek,
 • 40 yaşını aşmamış,
 • Erkekler için askerliklerini yapmış,
 • En az ilköğretim mezunu
 • Maltepe civarında ikamet eden

Halkla İlişkiler Elemanı

 • En az önlisans mezunu,
 • 35 yaşımı geçmemiş,
 • Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek,
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • Raporlama tekniklerine ve istatistik bilgisine sahip

Yukarıdaki şartları taşıyan kişiler kariyer siteleri üzerinden başvurularını yapabilirler. Bunun dışında Kiptaş’ta çalışmak isteyen kişiler de şirketin iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş veri tabanına kayıt olabilirler. Bunun için gerekli bağlantılar yazımızın sonundadır.

Kiptaş Maltepe Birinci Etap Konutları Adatepe Sitesi iş başvurusu için https://goo.gl/Dv8NtG

Kiptaş genel iş başvuru formu doldurmak için https://goo.gl/3zr1D

 
kiptaş ilkokul mezunu temizlik görevlisi alımı kiptaş iş başvurusu formu 2018 kiptaş açık iş kadroları 2018 kiptaş halkla ilişkiler elemanı alımı
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Telefon numarası olan yorumlar numaralar silindikten sonra onaylanır.
Kalan karakter sayısı : 500
Dikkat! Yapılan Her Yorum Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanır.